یادگیری زبان انگلیسی با شعر: پدر


در:     25     بهمن     admin

آموزشگاه زبان انگلیسی المپ سعی دارد در مناسبت های مختلف محتواهای آموزشی را به طور مرتبط و با استفاده شعر و بازی و داستان به کودکان آموزش دهد تا هیجان آنها برای یادگیری افزایش یابد.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه: Pumpkin


در:     24     بهمن     admin

دانشمند کوچولوی المپ با یه کشف دیگه اومده!!!!!! این‌بار دانشمند کوچولو کشف بزرگی راجع‌به کدوتنبل ها کرده و میخواد اون رو با شما در میون بذاره. راستی شما هم می‌تونید راجع‌به کدوتنبل ها برامون بنویسید.

ویدیو آموزشی زبان انگلیسی به کودکان: شغل ها


در:     23     بهمن     admin

در این ویدیو به آموزش اسامی شغل ها و اسامی محل کار آنها به زبان انگلیسی می‌پردازیم. شایان ذکر است برای یادگیری بیشتر میتوانید به دیگر ویدیو های آموزشی ما مراجعه کنید.

ویدیو آموزشی زبان انگلیسی به کودکان: کشورها


در:     18     بهمن     admin

در این ویدیو به آموزش نام، ملیت، زبان و پرچم کشورها می‌پردازیم. پس از مشاهده این ویدیو فایل پی دی آف فلش کارت ها را دانلود کرده و برای یادگیری بهتر چندین بار برای کودکتان آن را مرور کنید.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه: مهمونی اسباب بازی ها


در:     17     بهمن     admin

این داستان راجب پسر بچه‌ایست که می‌خواهد یک میهمانی برگذار کند، اما دوستان او به مهمانی نمی‌آیند و او تصمیم میگیرد مهمانی را با عروسک هایش برگذار کند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر: قاره ها


در:     16     بهمن     admin

در این ویدیو نام قاره های جهان برای آموزش به کودکان آماده شده. تماشای این ویدیو رو به کودکتان پیشنهاد می‌کنیم. زبان آموزان عزیز المپ می توانید تصویر نقشه های جهان را به همراه نام قاره ها درست کنند و برای ما ارسال کنند تا برنده‌ی جوایز نفیس المپ باشند‌

یادگیری زبان انگلیسی با قصه: cherry


در:     13     بهمن     admin

دانشمند کوچولوی المپ با یه کشف دیگه اومده!!!!!!

ویدیو روانشناسی: چهار سبک اصلی فرزند پروری


در:     6     بهمن     admin

الهام احمدی روانشناس تیم المپ در این ویدیو چهار سبک اصلی فرزند پروری رو توضیح می‌ده و به ما می‌گه کدوم یکی از این سبک‌ها بهترین مدل برای فرزند پروری هست.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه: من عاشق مادرم هستم


در:     3     بهمن     admin

این داستان راجع‌به دختر بچه ایست که عاشق مادرش است و سعی می‌کند او را الگو خودش قرار دهد. گروه آموزشی المپ روز زن را به بانوان عزیز تبریک می‌گوید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان با کاردستی کارت پستال


در:     2     بهمن     admin

آموزش زبان انگلیسی با بازی و سرگرمی در سیستم فونیکس اکتساب مهارت، نیازمند تمرین است و چه بهتر که این تمرین در قالب یک بازی و کاردستی برای کودکان صورت گیرد......