یادگیری زبان انگلیسی با قصه: Grandpa's Gold


در: یادگیری با اِلـ مَپ    25     دی     admin

خلاصه داستان: بچه ها در مورد پدربزرگشان صحبت می کنند. پدربزرگ زرافه می تواند یک آسمان خراش بسازد. پدربزرگ فیل می تواند یک جشن بزرگ درست کند. اما پدربزرگ کی بزرگترین سورپرایز را به بچه ها خواهد داد؟

یادگیری زبان انگلیسی با قصه: love


در: یادگیری با اِلـ مَپ    22     دی     admin

این داستان درباره‌ی دختر بچه ای است که با عشق ورزیدن و مهربون بودن با بقیه عشق و مهربانی را همچون نهالی در قلب خود پرورش می دهد.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه برای بزرگسالان: luck


در: یادگیری با اِلـ مَپ    15     دی     admin

شانس اثر ارنست همينگوی ١ اين يک انگاره و خيال نيست. من اين داستان را از کشيشی شنيدم که چهل سال پيش در شهر ووليچ انگلستان، تدريس میکرد و درستی آن مورد تأييدش بود.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه برای بزرگسالان: A Day's Wait


در: یادگیری با اِلـ مَپ    5     دی     admin

داستان A Day's Wait (صبر یک روزه) اثری از پدر ادبیات مدرن ارنست همینگوی است. این داستان راجع‌به پسر بچه 9ساله ای است که مریض می شود و فکر می کند مرگ اونزدیک است.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه برای بزرگسالان: OLD man on the bridge


در: یادگیری با اِلـ مَپ    1     دی     admin

«پیرمردی بر سر پل» داستان کوتاهی نوشته ارنست همینگوی(۱۹۶۱-۱۸۹۹)، نویسنده آمریکایی و برنده جایزه نوبل است.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه برای بزرگسالان: CAT IN THE RAIN


در: یادگیری با اِلـ مَپ    28     آذر     admin

گربه‌ای زیر باران داستان کوتاهی از ارنست همینگوی نویسنده آمریکایی است. داستان در مورد زن و مرد آمریکایی است که تعطیلات خود را در ایتالیا به سر می‌بردند.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه:The Things That Really Matter


در: یادگیری با اِلـ مَپ    27     آذر     admin

این داستان درباره‌ی خانواده ای است که یادمیگیرند هیچ چیزی به اندازه ی خانواده اهمیت ندارد! کودکان و نوجوانان با خواندن و گوش دادن به داستان های دو زبانه می‌توانند به تقویت دایره واژگان خود کمک کنند.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه برای بزرگسالان: The twa corbies


در: یادگیری با اِلـ مَپ    25     آذر     admin

دوکلاغ، یک تصنیف انگلیسی است که در کتاب آهنگ melismate توسط، توماس دیوسکرافت گردآوری شده و در سال 1611 منتشرشده،اما ممکن است این داستان قدیمی تر باشد. خواندن این داستان را به علاقمندان زبان انگلیسی و همچنین به دانشجویان مشغول تحصیل در رشته زبان انگلیسی توصیه می کنم.

یادگیری زبان انگلیسی با قصه برای بزرگسالان: ANNABEL LEE


در: یادگیری با اِلـ مَپ    22     آذر     admin

شعر آنابل‌لی اثری از ادگار آلن پو گروه آموزشی‌المپ در راستای تولید محتوای آموزشی رایگان، هم‌اکنون داستان‌ها و شعرهای دوزبانه را نیز به دستور کار خود اضافه کرده، تا دست‌یابی زبان آموزان به این منابع راحت‌تر باشد. مطالعه مستمر داستان‌های کوتاه انگلیسی، گام به گام ذهن شما را پرورش داده و شما را به سطح بالایی از یادگیری زبان انگلیسی می‌رساند. یادگیری زبان از این طریق شاید.....

پادکست آموزش زبان انگلیسی: Modal verbs for IELTS


در: یادگیری با اِلـ مَپ    17     آذر     admin

این پادکست به توضیح یکی از بخش های مهم IELTS (Modal verbs) و نحوه استفاده از آنها در بهبود writing پرداخته است.از این موارد در نوشته های آکادمیک، به‌خصوص در نوشتن مقاله بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ممتحن از شما انتظار دارد که این موارد را در writing خود استفاده کنید تا نوشته شما صلاحیت داشته باشد.