learn English

آموزش زبان انگلیسی با المپ

ال مپ

left-arrow آموزش زبان انگلیسی با المپ

آموزش زبان انگلیسی با المپ

ما از سال 1393 شروع کردیم و از ابتدا هم فقط و فقط آنلاین کلاس برگزار کرده ایم ، ما امکاناتی رو در مجموعه مون اضافه کرده ایم که کیفیت کلاس های ما حتی بهتر از کلاس های حضوری باشه و دانشجو راحت تر باشه و احساس بهتری داشته باشه. در این جا می خواهیم شما رو با امکانات المپ آشنا کنیم :

کلاس آنلاین با ویدیو کنفرانس

1. ویدیو کنفرانس امکان ارتباط سمعی و بصری را بین دانشجویان و استاد فراهم می آورد. استاد فایل های درسی و یا تخته سیاه را به اشتراک میگذارد و برروی تصاویر به توضیح و شرح درس می پردازد. دانشجو می تواند در هر لحظه سوال خود را از استاد بپرسد. امکان رای گیری آنلاین، ارسال فایل و گفتگوی متنی نیز بین حضار وجود دارد.

Lmapedu-img
یادگیری اجتماعی

2. در دنیای امروز با گستردگی اینترنت و ارتباطات، برخلاف گذشته معلم تنها منبع دانش نمی باشد و آموزش تنها بصورت آموزش مستقیم از معلم به شاگرد محدود نمی شود. یادگیری اجتماعی بر این اصل استوار است که انسان ها سعی در تقلید و مدل برداری از یکدیگر دارند و برای اینکار توجه، حافظه و انگیزه افراد خود به خود تحریک می شود. ، در المپ ما زبان آموزان را از طریق فروم ها و کلاس های آنلاین به یکدیگر ارتباط می دهیم تا بتوانند با مراوده از یکدیگر به دانش خود بیافزایند .

Lmapedu-img
بدون نیاز به کتاب

3. در اِلـ مَپ دیگر احتیاجی به خرید جزوه و کتاب ندارید. جزوات آموزشی در قالب PDF در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید آنها را در موبایل یا کامپیوتر شخصی ملاحظه نمایید، تست ها و تمرین ها و تکالیف هم بصورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می گیرند بنابراین اِلـ مَپ علاوه بر کاهش هزینه خرید کتاب، با کاهش استفاده از کتاب و ورق به حفظ محیط زیست کمک می کند.

Lmapedu-img
یادگیری بر مبنای کسب صلاحیت

4. در اِلـ مَپ یادگیری زبان انگلیسی برمبنای کسب صلاحیت است. هر درس شامل تمرین های مختلف گرامری، لغتهای مختلف و تکلیف می باشد. دانشجویان با انجام تمرینات مختلف زبان انگلیسی خود را تقویت می کنند و در پایان هر تمرین از نقاط قوت و ضعف خود آگاه می شوند.

Lmapedu-img
محتوی چند رسانه ای

موارد مهم بصورت چند رسانه ای تولید شده اند و در سایت در دسترس زبان آموزان قرار می گیرند. همچنین دانشجویان این فرصت را دارند تا در صورت متوجه نشدن مطلبی با گوش دادن چند باره به آنها ، یادگیری عمیق و بهتری نسبت به موضوع پیدا کنند.

Lmapedu-img
بدون محدودیت در پوشش

در کلاس های ما فقط اساتید وب کم روشن می کنن ، بنابراین می تونید راحت باشید و احتیاج به پوشیدن لباس رسمی ندارید .

Lmapedu-img

عاشق ما شده ای ؟؟؟

شروع کنید (: