آموزش مجازی آیلتس

دوره های آموزش آنلاین آیلتس

ال مپ

ماک آنلاین آیلتس آیلتس

دوره های آنلاین آمادگی آزمون آیلتس

با رشد اینترنت و تکنولوژی های آموزشی ،دوره های آنلاین آیلتس جای خود را به روشهای قدیمی و کلاس های حضوری داده است .روش های سنتی و کلاس های حضوری ، زبان آموزان را محدود به شرکت در آموزشگاه های زبان نزدیک محل سکونت خود می کرد . علاوه بر هزینه های رفت و آمد ، هزینه خرید کتاب و منابع آموزشی آیلتس ، در دوره های آنلاین حذف می شود . دسترسی راحت تر و ارزان تر به منابع و اساتید خبره آیلتس ، از دیگر مزایای آموزش آنلاین آیلتس است . المپ ، با تجربه چندین ساله خود در آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، دوره های آمادگی آزمون آیلتس را با همکاری اساتید خبره دانشگاهی و با کیفیت بالاتر و هزینه ای پایین تر از کلاسهای سنتی ، به شکل آنلاین برگزار می کند .

پیش نیاز شرکت در دوره های آزمون آیلتس

برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس می باید دانش زبان شما در سطح intermediate و بالاتر باشد . بهمین جهت می باید در آزمون تعیین سطح ما نمره ای بالاتر از 40 ( از 60 ) دریافت کنید . برای اینکار در سایت ثبت نام رایگان کنید و آزمون تعییین سطح رایگان بدهید
مزایای آموزش آنلاین آیلتس المپ

کلاس های آنلاین با اساتید خبره آیلتس : تمامی اساتید دوره های آمادگی آزمون آیلتس المپ ، از اساتید خبره آیلتس هستند و دوره های لازم را جهت تدریس آنلاین آیلتس را دیده اند .

منابع رایگان آیلتس : کلیه مطالب درسی بصورت PDF و رایگان در اختیار داوطلبین آیلتس قرار می گیرد. همچنین ، تمرینات مختلف آزمون آیلتس در سایت المپ بارگذاری شده است .بنابراین زبان آموزان محترم ، نیازی به خرید کتاب و منابع آموزشی ندارند . بسیاری از نکات آموزشی ، نمونه های آزمون های آیلتس ، نحوه برگزاری امتحان آیلتس و اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون آیلتس هم بصورت رایگان در مجله زبان المپ قرارداده شده است.

آموزش بر مبنای Task-Based Training : کسب نمره مناسب در مهارت آیلتس ، نیاز به تمرین و ممارست زبان آموز دارد . در هر درس ، تمرینات مختلف جهت بهبود چهار مهارت اصلی speaking ، writing ، Listening ، Reading و مهارت های جانبی مانند grammar و Vocabulary قرارداده شده است .

آزمون های ماک رایگان در المپ : بعد از پایان دوره آنلاین آمادگی آیلتس از شرکت کنندگان در دوره های آنلاین آیلتس ، آزمون ماک رایگان گرفته می شود تا مهارت و توانایی کسب شده آنان در طی دوره آنلاین آمادگی آیلتس مورد ارزیابی قرار گیرد . با توجه به جامعیت آزمون آیلتس آکادمیک نسبت به جنرال، آزمون آنلاین ماک المپ بر مبنای آزمون آیلتس آکادمیک طراحی شده است . سه آزمون Reading ، Writing و listening در همان روز و بر خط انجام می شوند . نمره آزمون آنلاین listening و Reading بلافاصله بعد از انجام آزمون آنلاین توسط سیستم کامپیوتری تصحیح شده و به زبان آموز اعلام خواهد شد. امتحان Writing را ممتحنین المپ تصحیح می کنند . بعد از پایان آزمون کتبی ، با شما برای برگزاری آزمون Speaking تماس گرفته میشود . آزمون speaking بصورت آنلاین با ویدئو کنفرانس انجام می شود. برای انجام آزمون ماک آنلاین speaking آیلتس، webcam شما حتما باید روشن باشد.

دوره های آنلاین آیلتس المپ

دوره Pre-IELTS

پیش نیاز شرکت در دوره های Pre-ielts : زبان آموزان پس از طی دوره های آنلاین Intermedate سایت المپ، می توانند در دوره های Pre-IELTS شرکت نمایند. در این دوره دانشجویان همگام با بالا بردن مهارت های کلی زبان خود نیم نگاه ویژه ای به بخش بخش ها و مثال های آزمون دارندتا بتوانند به حداقل سطح مورد نیاز برای شرکت در دوره IELTS برسند.

دوره IELTS

دوره IELTS : این دوره ها با همکاری اساتید دانشگاهی و ممتحنین آیلتس تهیه شده است و هدف ما این بوده است تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه بتوانیم ، زبان آموزان سطح متوسط به بالا را برای امتحانات آیلتس آماده نماییم .

پیش نیاز دوره آیلتس : پایان دوره Advanced و یا گذراندن دوره PreIELTS

  IELTS 1:
 • SPEAKING: PART 1 & 3
 • READING: 6 KINDS OF QUESTIONS
 • LISTENING: SECTION 1 & 3
 • WRITING: Paraphrasing + TASK 1
  IELTS 2:
 • SPEAKING: PART 2
 • READING: REST OF QUESTIONS
 • LISTENING: SECTION 2 & 4
 • WRITING: Essay Writing + TASK 2
سوالات متداول

 • دوره های آموزش آنلاین آیلتس چه مزایایی نسبت به دوره های حضوری دارد ؟

  ما معتقدیم دوره های مجازی آمادگی آزمون آیلتس موثرتر است . ساعات منعطف ، امکان تشکیل کلاس با اساتید مختلف از هر جای دنیا ، منابع الکترونیکی، کاهش هزینه ها و ....از برتری های دوره های آمادگی آیلتس آنلاین نسبت به دوره های حضوری آموزش آیلتس است.

 • امتحان Mock آیلتس المپ چقدر با آزمون آیلتس واقعی متفاوت است؟

  اساتید ما از اساتید با تجربه آیلتس هستند و همواره دانش خود را در زمینه آموزش آیلتس و آزمون آن بروزرسانی می کنند . بنابراین نمره داده شده در آزمون ماک آنلاین المپ تفاوت چندانی با امتحان واقعی نخواهد داشت . و در نهایت نمره شما در بعضی از مهارت ها کمتر از 0.5 خواهد بود .

 • IELTS چیست ؟

  آیلتس مخفف International English language Testing System ، معتبرترین امتحان بین اللملی زبان انگلیسی است . سه مجموعه IDP ، British Council و مرکز بین اللمللی آزمون زبان انگلیسی کمریج صاحبان آن هستتد .

 • مرکز آزمون زبان IDP بهتر است یا British Council؟

  هر دو مرکز از نظر اعتبار یکسان هستند و تفاوتی با یکدیگر ندارند .

 • چند مهارت در آزمون آیلتس مورد آزمون قرار می گیرد ؟

  چهار مهارت listening ، Reading ، Writing و Speaking

 • آیا لهجه آمریکایی در آیلتس قابل قبول است ؟

  بله . لهجه آمریکایی یک لهجه بین المللی است . و مورد قبول مرکز آزمون آیلتس است.عدم تسلط به لهجه British یا انگلیسی استرالیایی ، هیچ اشکالی ندارد و باعث کسر نمره نخواهد شد .

 • تمام 4 آزمون در یک روز برگزار می شود ؟

  Listening ، Writing و Reading حتما در یک روز ویک جلسه برگزار می شود ولی Speaking می تواند در همان روز ، روزهای قبل یا بعد از این سه آزمون برگزار شود .

 • چند بار می توان آزمون آیلتس داد ؟

  هیچ محدودیتی از این منظر وجود ندارد .

 • آیا بین آزمون های Reading ، Writing و Speaking استراحتی وجود دارد ؟

  خیر . هر سه آزمون در مجموع دو ساعت و چهل دقیقه طول می کشد . بنابراین حتما تغذیه مناسب وکافی داشته باشید.

 • آیا می توانم در آزمون از خودکار استفاده کنم ؟

  بله هم از خودکار و هم مداد می توانید استفاده کنید . ولی برای Listening و Reading فقط باید از مداد استفاده کنید . حتما پاکن هم با خود ببرید .

 • چه تفاوتی بین آیلتس آکادمیک و جنرال است ؟

  آیلتس آکادمیک تنها در آزمون Reading و Writing با آزمون جنرال متفاوت است و امتحانات speaking و listening با هم یکی هستند .

عاشق ما شده ای ؟؟؟
شروع کنید (: