learn English

آموزش تضمینی زبان انگلیسی

ال مپ

left-arrow آموزش تضمینی زبان انگلیسی

آموزش تضمینی زبان انگلیسی

آموزش تضمینی زبان انگلیسی در المپ، تنها یک شعار نیست. ما موفقیت شما را در یادگیری زبان انگلیسی تضمین می کنیم. این تضمین با ارائه راهکار های ذیل تحقق می یابد:

studying
ارائه بهترین محتوی آموزشی

محتوی آموزشی سایت المپ توسط تیمی از اساتید برجسته از بهترین منابع آموزشی دنیا جمع آوری و برای آموزش آنلاین بهینه سازی شده است.

classroom
بهترین اساتید زبان

اساتید سایت المپ، پس از شرکت در آزمون کتبی و شفاهی و کسب نمره قبولی در کلاس های ویژه ای آموزش می بینند تا آماده تدریس در المپ شوند.

laugh
فضای حمایتگر و تکنولوژی های آموزشی

در المپ فرهنگ حمایت از زبان آموز یک اصل است، زبان شما در هر حدی که باشد، شما تشویق خواهید شد که به زبان انگلیسی صحبت کنید، علاوه بر این ما زبان آموزان را از طریق شبکه ای به نام فیس مپ به یکدیگر متصل میکنیم تا بتوانند با یکدیگر به زبان انگلیسی صحبت نمایند و اعتماد به نفس شان افزایش یابد.

award
کنترل کیفی

کلاسهای آموزش زبان المپ توسط مدیران آموزشی، نظارت می شوند تا کیفیت اساتید، نظم و ترتیب برگزاری دوره ها در بهترین حالت خود باشند.

survey
بازخورد

تیم کنترل کیفیت سایت المپ، با نظرسنجی های آنلاین، تلفنی و با از طریق SMS، ضعف موجود را شناسایی می کند و به سرعت نسبت به رفع آنها اقدام می کند.

ما تمام امکانات مورد نیاز را برای یادگیری زبان فراهم کرده ایم، اما به یاد داشته باشید تلاش و کوشش شما هم در این موفقیت بسیار مهم است. اگر شما تردمیلی خریداری کنید ولی با برنامه از آن استفاده نکنید، آیا لاغر خواهید شد؟ مسلما پاسخ منفی است. لازمه لاغر شدن و تناسب اندام آن است که برنامه ریزی کنید، از آن استفاده کنید، تمرین کنید و عرق بریزید. بنابراین برای موفقیت بهتر و یادگیری بهتر زبان انگلیسی المپ از شما می خواهیم که

1

در کلاس های آنلاین به موقع حاضر شوید، تاخیر نکنید و حتی المقدور غیبت نکنید

2

درس های خود را مرور کنید و تمرین های مربوطه را انجام دهید

3

کیفیت ارتباط اینترنت شما برای حضور در کلاس آنلاین و آموزش آنلاین بسیار مهم است ، درصورتی که در طول کلاس ارتباط شما قطع و وصل شود ، از درس جا خواهید ماند و مباحث را ازدست خواهید داد. بنابراین حتما باید ارتباط اینترنت با کیفیت داشته باشید . این بدین موضوع ابدا به پهنای باند بالا ارتباطی ندارد ، بلکه به stability ارتباط اینترنت شما بستگی دارد، بنابراین یک ارتباط اینترنتی 256k بدون قعطی از یک ارتباط اینترنتی 5Mbit که non-stable است ، بهتر است . بنابراین حتما از کیفیت اینترنت خود مطمئن شوید و از یک سرویس مطمئن برای شرکت در کلاس آنلاین استفاده کنید ، پیشنهاد ما استفاده از سرویس 4G یا TD/LTE است.

4

حتما از Mic یا Headset/Handsfree استفاده کنید تا کیفیت صدای شما بهتر باشد.

سهم ال مپ برای تضمین یادگیری زبان

portion-student
1

استخدام اساتید حرفه ای

2

فراهم کردن بهترین محتوی آموزشی

3

پشتیبانی فنی

4

تضمین کیفیت

سهم زبان آموزان برای تضمین یادگیری زبان

portion-lmap
1

شرکت منظم در کلاسها

2

فراهم آوردن اینترنت با کیفیت

3

Hands-free / headset

4

مرور درسها و انجام تکالیف

عاشق ما شده ای ؟؟؟
شروع کنید (: