learn English

دوره های آنلاین برای کودکان زیر شش سال

ال مپ

left-arrow کودکان زیر شش سال

دوره های مخصوص کودکان زیر شش سال

بهترین سن برای یادگیری زبان دوم :کودکان زیر شش سال ، مستعد ترین گروه سنی برای یادگیری زبان ، علی الخصوص یادگیری تلفظ و لهجه ( Pronunciation ) و ریتم ( Intonation ) هستند . دوره های منحصر به فرد آموزش زبان انگلیسی المپ برای کودکان زیر شش سال ، با همکاری اساتید و صاحبنظران حوزه آموزش کودکان طراحی و برای آموزش آنلاین بهینه سازی شده است . این دوره ها دارای مشخصات زیر است :

1. آموزش بر اساس سیستم Phonics و Pockets : سیستم Phonics یک روش جهانی و استاندارد است که در آن به کودک بجای آموزش حروف، آوای حروف به کودکان آموزش داده می شود، در حالی که هدف آموزش در سیستم Pockets ، آموزش لغات به صورت شفاهی به کودکان است. گروه آموزشی المپ با ترکیب این دو سیستم و بهینه سازی آنها برای آموزش آنلاین، روش منحصر به فردی را برای آموزش آنلاین انگلیسی به کودکان، پدید آورده است .

2. آموزش بر مبنای social learning و Body language : کودکان همواره سعی در تقلید کلام ، حرکات پدر و مادر ، معلمین و همسالان خود دارند ، پدر و مادر های عزیز حتما توجه کرده اید که فرزندان شما ، تکیه کلام های شما را تقلید و کپی برداری می کنند ، اساتید آموزش دیده ما با زبان بدن( Body language ) ابتدا آواها و بعد کلمات را به کودکاان شما آموزش می دهند .

3. آموزش با شعر و موسیقی : گوش دادن به موسیقی های کودکانه برای بچه ها مفرح و سرگرم کننده است ، کودکان بدون اینکه آگاه باشند، در حین لذت بردن از شعر و موسیقی، زبان انگلیسی را فرا می گیرند. ما در هر ترم چندین song برای آنها در نظر گرفته ایم که در سایت بارگذاری شده است .

4. تمرین و تکرار با بازی و سرگرمی : اکتساب مهارت، نیازمند تمرین است. چه بهتر که این تمرین در قالب بازی برای کودکان صورت گیرد. در پلتفورم المپ ،کودکان علاوه بر کلاس درسی ، امکان انجام تکالیف و بازی های آموزشی را دارند که به خاطر سپاری لغات و ساختارهای زبان را برای کودکان تسهیل می نماید .

5. غوطه وری در زبان انگلیسی وشرطی سازی یادگیری آموزش : یکی از روشهای یادگیری زبان انگلیسی روش غوطه ور سازی( immersion ) است ، در این روش، اساتید کودکان را تشویق به ساخت کاردستی و یا انجام فعالیت ها یی به زبان انگلیسی می کنند ( مثلا شعر خواندن) ، کودکان این تکالیف را انجام داده و برای معلم خود می فرستند ، بازخوردهای مثبت معلم و تشویق کودکان ، انجام و تکرار تکالیف را برای کودکان همیشگی خواهد کرد ، این امر علاوه بر آموزش انگلیسی به کودکان، به رشد فکری، شناختی و اجتماعی آنان کمک خواهد کرد . استراتژی آموزشی ما این است که یادگیری انگلیسی را برای کودکان به یک تفریح همیشگی تبدیل کنیم و یادگیری آنان منحصر به شرکت در کلاس های آنلاین نباشد .

دوره آموزش آنلاین کودکان زیر 6 سال :

این دوره ها شامل 4 ترم است ، هر ترم 12 جلسه 30 دقیقه است که برای کودکان بصورت خصوصی برگزار می شود . با توجه به تحقیقات انجام شده و تجربیات ما، برگزاری کلاسهای آنلاین بصورت عمومی برای کودکان زیر شش سال ، بازدهی ندارد. بنابراین جلسات فقط به صورت خصوصی برگزار می گردد.

محتوای آموزشی هر ترم : 6 جلسه درسهای سیستم فونیکس + 6 جلسه درسهای سیستم Pocket + شعرهای Super song (2 شعر )

اهداف دوره :

  • آشنایی کودکان با آواها و حروف انگلیسی و خواندن کلمات
  • چگونگی کاربرد کلمات ابتدایی در زبان انگلیسی توسط کودک ، مانند اعضای بدن ، سلام و احوال پرسی ، اشیا و اسباب بازی ، اعضای خانواده و جملات ساده
  • علاقمند کردن کودک به زبان انگلیسی ، رشد خلاقیت و توسعه مهارت های کلامی
دوره ها مدت شهریه خصوصی(ریال)
Mickey Mouse 1 Mickey Mouse 2 Mickey Mouse 3 Mickey Mouse 4
12 جلسه سی دقیقه ای 12 جلسه سی دقیقه ای 12 جلسه سی دقیقه ای 12 جلسه سی دقیقه ای
2،380،000 2،380،000 2،380،000 2،380،000

   شهریه به ریال می باشد.

courseways

عاشق ما شده ای ؟؟؟

شروع کنید (: