مجله زبان

کارتون برای کودکان

قصه سگی بر روی کنده


در:     15     فروردین     admin

دوستان عزیز، در سری محتواهای آموزش زبان انگلیسی با کارتون " " قصه سگی بر روی کنده را ملاحظه می کنید . این قصه ها کوتاه است تا بتوانید هر روز آنها را گوش دهید ، اگر سطح شما بالاتر است و یا برای تمرین بیشتر می توانید کارتون های زبان اصلی ببینید. ما لیستی از جذاب ترین و بهترین کارتون ها را در مقاله "بهترین کارتونهای برای یادگیری زبان انگلیسی " را با توضیحات مفصل فراهم کرده ایم که می توانید، ملاحظه کنید .

چرا باید از سن کودکی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرد؟


در: مقاله ها    11     فروردین     admin

خواندن این مطلب شما را متقاعد می‌کند که آموزش زبان انگلیسی به کودک در ادامه‌ی زندگی به کارش خواهد آمد و یک مزیت بزرگ از نظر اجتماعی و تصاحب موقعیت شغلی به حساب می‌آید. یادگیری یک زبان خارجی از سن پایین باعث رشد سالم ذهن کودک می‌شود و تحقیقات نیز ثابت کرده‌اند کسانی که قادر به صحبت به دو یا چند زبان هستند مغز آن‌ها عملکرد بهتر و هوشیارانه‌تری دارد. در ادامه با خواندن جزئیات متوجه فواید آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می شوید:

قصه پیتر خرگوشه


در:     10     فروردین     admin

اگر میخواهید کودکان خود را به زبان انگلیسی علاقه مند کنید بهترین روش تماشای کارتون به زبان اصلی است.

اریک موتوری


در:     8     فروردین     admin

برای یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن به کارتونهای دو زبانه روشی بی هزینه، بدون محدودیت و سرگرم کننده است . این روش مخصوصا در کنار دوره های آنلاین زبان کودکان المپ ، نتیجه ای مضاعف خواهد داشت . اگر اولین بار است سراغ این کارتون ها می آیید ، ابتدا نوشته " یادگیری زبان انگلیسی با کارتون " را مطالعه بفرمایید . درآنجا نکات مهمی برای یادگیری بهتر زبان با کارتون آموزش داده شده است .