Your browser does not support JavaScript!

تلفن: 58697000 -021    


     تماس: 8 تا 22

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین انگلیسی

شروع کنید
آموزش زبان انگلیسی آنلاین کلاس زبان مجازی

کلاس آنلاین را با جلسات رایگان شروع کنید.

دوست عزیزم سلام

به آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی المپ خوش آمدی، ما سالها قبل از کرونا شروع به فعالیت کردیم واز بدو تاسیس هم فقط و فقط آنلاین دوره های آموزشی زبان انگلیسی برگزار کردیم . Lmap ، مخفف Learning Map به معنی نقشه یادگیری است. ما تمام امکاناتی که در کلاس های زبان حضوری وجود داره رو در المپ بصورت آنلاین پیاده سازی کردیم. کلاس های ما با ویدئو کنفرانس آنلاین برگزار میشه. مثل کلاس های حقیقی که معلم با شما تعامل داره، بهت درس میده و ازت سوال میپرسه. جزوات درسی به صورت PDF در سایت وجود داره و تمام دروس دارای تست ، تمرین ، تکلیف و فیلم های آموزشی هستن. بنابراین شما حتی نیاز به خرید کتاب ندارید. در ضمن برای زبان آموزان جدید 3 جلسه کلاس رایگان در نظر گرفتیم. چنانچه باز هم سوالی داری با ما تماس بگیر، اگرخارج از کشور هستی هم می تونی به شماره واتس آپ 72-36-337-902-0098 پیغام بدی. ما در کمتر از 12 ساعت باهات تماس می گیریم.

شرکت در کلاس های المپ با سه گام ساده

مجازی
1
آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای همه

عضویت در سایت

2
تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح دهید

3
شهریه کلاس آنلاین زبان انگلیسی

منتظر تماس ما باشید

یادگیری زبان انگلیسی در هر زمان و هر مکان

دوره های زبان آنلاین

آموزش آنلاین انگلیسی در المپ چگونه است ؟

کلاس های آنلاین تعاملی با ویدیو کنفرانس

در کلاس آنلاین، ویدیو کنفرانس امکان ارتباط سمعی و بصری را بین دانشجویان و استاد فراهم می آورد. استاد فایل های درسی و یا تخته سیاه را به اشتراک می گذارد و به صورت آنلاین برروی تصاویر به توضیح و شرح درس می پردازد. دانشجو می تواند در هر لحظه سوال خود را از استاد بپرسد. امکان رای گیری، ارسال فایل و گفتگوی آنلاین نیز بین حضار وجود دارد.

آموزش زبان انگلیسی همراه با فیلم
یادگیری بر مبنای کسب صلاحیت

در اِلـ مَپ یادگیری آنلاین زبان انگلیسی برمبنای کسب صلاحیت است. هر درس شامل تمرین های مختلف گرامری، لغتهای مختلف و تکلیف می باشد که دانشجویان بصورت آنلاین به آنها دسترسی دارند . دانشجویان با انجام تمرینات مختلف زبان انگلیسی خود را تقویت می کنند و در پایان هر تمرین از نقاط قوت و ضعف خود آگاه می شوند.

محتوای چند رسانه ای

موارد مهم بصورت چند رسانه ای تولید شده اند و در سایت در دسترس زبان آموزان قرار می گیرند. علاوه بر اینکه این موارد در کلاس آنلاین ، برای زبان آموزان تدریس می شود، زبان آموزان می توانند در هر زمان به صورت آنلاین به آنها مراجعه کرده و دوباره آنان را مرور کنند .

ما سبزهستیم

ما با توسعه آموزش آنلاین به حفظ محیط زیست کمک می کنیم . بنابراین جزوات آموزشی در قالب PDF در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید آنها را در موبایل یا کامپیوتر شخصی مرور نمایید، تست ها و تمرین ها و تکالیف هم بصورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرند بنابراین اِلـ مَپ علاوه بر کاهش هزینه خرید کتاب، با کاهش استفاده از کتاب به حفظ محیط زیست کمک می کند.

کلاس های آنلاین بحث آزاد( رایگان برای زبان آموزان )

علاوه بر جلسات اصلی ، زبان آموزان هر هفته در جلسات بحث آزاد می توانند شرکت کنند ، این جلسات هر هفته پنج شنبه ها تشکیل می شود و زبان آموزان بدون پرداخت هزینه اضافی می توانند در این جلسات شرکت نمایند . هدف این جلسات توانمند سازی زبان آموزان در مهارت مکالمه است . در این جلسات ، زمان بیشتری به زبان آموزان برای صحبت داده می شود تا بتوانند به اعتماد به نفس بالاتری در مکالمه دست پیدا کنند. در این جلسات که مانند سایر کلاسها بصورت آنلاین برگزار می شود، زمان بیشتری به زبان آموزان برای صحبت داده می شود تا بتوانند به اعتماد به نفس بالاتری در مکالمه دست پیدا کنند. علاوه بر این ما زبان آموزان را از طریق فروم ها و کلاس های آنلاین به یکدیگر ارتباط می دهیم تا بتوانند با مراوده با یکدیگر بر دانش خود بیفزایند.

بدون محدودیت در پوشش

در کلاس های آنلاین ما فقط اساتید وب کم روشن می کنند، بنابراین می توانید راحت باشید و احتیاج به پوشیدن لباس رسمی در کلاس های آنلاین زبان المپ ندارید .

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با لباس راحتی
شرکت در دوره های آموزش زبان بدون محدودیت سنی


یادگیری آنلاین انگلیسی با المپ برای چه کسانی مناسب است ؟

  • حداقل سن برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان 4 سال است .
  • افرادی که توانایی استفاده از رایانه و یا گوشی هوشمند را داشته باشند.
  • کسانی که می خواهند کیفیت آموزشی بالاتر از کلاسهای حضوری را دوره های آنلاین تجربه کنند
  • کسانی که وقت و زمان برای آنان مهم است و می خواهند با آموزش آنلاین هزینه کمتری پرداخت کنند.

مزایای یادگیری آنلاین زبان انگیسی در المپ

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی: دغدغه بسیاری از زبان آموزان ، یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است . در این راستا محتوای درسی و سیلابس درسی به صورت اختصاصی در کلاس های آنلاین بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی طراحی شده است

آموزش زبان انگلیسی به صورت محاوره ای

روش آموزش Task base language learning: ما یادگیری زبان آموز را ، تنها به کلاس آنلاین محدود نکرده ایم. ما روش Task Base language learning را در آموزش آنلاین زبان پیاده سازی کرده ایم. در تمرینات از زبان آموز خواسته می شود که در مورد یک موضوع به زبان انگلیسی صحبت کند، یا نامه و مقاله ای به زبان انگلیسی بنویسد، با توجه به آنکه زبان اموز وقت دارد تا این پروژه ها را با چندین بار تمرین انجام دهد ، آمادگی و توانمندی او در کاربرد زبان انگلیسی بالا می رود. این تمرینات توسط استاد تصحیح می شود و کاربر بصورت آنلاین با مراجعه به سایت از نقاط قوت و ضعف خود آگاه می شود. در ویدئو رو به رو نمونه ای از کامنت استاد را مشاهده می کنید.

آموزش کم هزینه: شهریه کلاس های آنلاین زبان المپ ، بسیار کمتر از کلاس های حضوری است . در ضمن شهریه ما از تمام آموزشگاه های آنلاین دیگر با توجه به کیفیت، پایین تر است. همچنین برای کاهش هزینه کلاس های آنلاین ، با تمهیداتی که اندیشیده ایم ، هزینه اینترنت برای زبان آموزان داخل کشور از کلیه سرویس دهندگان اینترنت نیم بها و با همکاری شرکت آسیا تک ، هزینه استفاده از اینترنت برای مشترکین آسیا تک ، کاملا رایگان است .

آموزش رایگان آنلاین زبان انگلیسی: با توجه به رسالتی که برای خود در نظر گرفته ایم ، سایت المپ به عنوان مرجعی کاملا تخصصی در آموزش آنلاین انگلیسی تبدیل شده است . بنابراین تولید محتوای آموزشی رایگان برای یادگیری زبان انگلیسی را برای آن دسته از زبان آموزانی که توان شرکت در دوره های آنلاین را به دلایل مالی و یا فنی ندارند ، یکی از دغدغه های مدیران المپ بوده است . در این راستا تولید پادکست ها و کارتون های آموزشی رایگان را وبلاگ خود را در دستور خود قرارداده ایم .که زبان آموزان عزیز می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای و بصورت رایگان و آنلاین از آنها استفاده کنند . برای اطلاعات بیشتر مقاله یادگیری زبان انگلیسی با کارتون و آموزش گرامر انگلیسی با فیلم را مشاهده نمایید .

آموزش گام به گام زبان انگلیسی از پایه: شما در هر سطحی از زبان انگلیسی که باشید می توانید ، یادگیری آنلاین انگلیسی را با المپ شروع کنید . با انجام آزمون تعیین سطح رایگان آنلاین ، سطح زبان انگلیسی شما معلوم خواهد شد. تیم آموزش آنلاین المپ با طراحی سرفصل ها و محتوای آموزشی طبقه بندی شده و گام به گام ، تجربه منحصر به فردی را برای زبان آموزان آنلاین ایجاد می کند . در طی فرآیند آموزش آنلاین ، زبان آموز درعمل به این باور می رسد که شیوه آموزش آنلاین انگلیسی ، محتوای آموزشی، حمایت و پشتیبانی مجموعه المپ ، فرصت یادگیری را برای او افزایش میدهد و بنا براین هر گونه استرس و فشار روانی از ذهن او دور می شود ، این همان روشی است که در آموزش زبان به آن Desuggestophia گفته می شود .

آموزش زبان انگلیسی آنلاین با یادگیری اجتماعی

آموزشگاه آنلاین تخصصی زبان انگلیسی: یکی از مزیت های المپ آن است که هیچگاه آموزش حضوری نداشته است ، بنابراین سایت و ساختار عملکردی شرکت و پرسنل آن برای آموزش آنلاین انگلیسی بهینه سازی شده است . در ضمن تخصص ما بر روی آموزش آنلاین انگلیسی است و هیچ زبان دیگه ای را آموزش نمی دهیم . تفکر ما این است که توان خود را تنها بر روی ارائه یک خدمت بصورت کاملا حرفه ای متمرکز کنیم تا دها خدمت .

بازگشت شهریه کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش تضمینی زبان انگلیسی

آموزش تضمینی زبان انگلیسی در المپ، تنها یک شعار نیست. ما موفقیت شما را در یادگیری زبان انگلیسی تضمین می کنیم. این تضمین با ارائه راهکار های ذیل تحقق می یابد:

studying

ارائه بهترین محتوی آموزشی: محتوی آموزشی سایت المپ توسط تیمی از اساتید برجسته از بهترین منابع آموزشی دنیا جمع آوری و برای آموزش آنلاین بهینه سازی شده است.

classroom

بهترین اساتید زبان: اساتید سایت المپ، پس از شرکت در آزمون کتبی و شفاهی و کسب نمره قبولی در کلاس های ویژه ای آموزش می بینند تا آماده تدریس در المپ شوند.

laugh

فضای حمایتگر و تکنولوژی های آموزشی: در المپ فرهنگ حمایت از زبان آموز یک اصل است، زبان شما در هر حدی که باشد، شما تشویق خواهید شد که به زبان انگلیسی صحبت کنید، علاوه بر این ما زبان آموزان را از طریق شبکه ای به نام فیس مپ به یکدیگر متصل میکنیم تا بتوانند با یکدیگر به زبان انگلیسی صحبت نمایند و اعتماد به نفس شان افزایش یابد.

award

کنترل کیفی:کلاسهای آموزش زبان المپ توسط مدیران آموزشی، نظارت می شوند تا کیفیت اساتید، نظم و ترتیب برگزاری دوره ها در بهترین حالت خود باشند.

survey

بازخورد: تیم کنترل کیفیت سایت المپ، با نظرسنجی های آنلاین، تلفنی و با از طریق SMS، ضعف موجود را شناسایی می کنند و به سرعت نسبت به رفع آنها اقدام می کنند. ما برای کنترل کیفی تلفن های پشتیبانی و تیم کنترل کیفیت را ضبط می کنیم. در زیر می توانید نظر زبان آموزان و بازخوردهای آن ها به تیم کنترل کیفیت را ملاحظه نمایید..

cash-back

بازگشت کل شهریه در صورت عدم رضایت: ما از کیفیت کلاس های خود مطمئن هستیم، بهرحال در صورتی که زبان آموز به هر دلیل از کیفیت کار ما ناراضی باشد تا قبل از سه جلسه با پر کردن فرم بازگشت شهریه می تواند کل شهریه پرداختی خود را پس بگیرد.

مجله زبان

جورج و اژدها (George and the dragon)
   15     اردیبهشت

یادگیری زبان انگلیسی با داستان های دوزبانه ما هم رایگان است و هم اثربخشی خوبی در تقویت قدرت لیستنینگ دارد. این داستان درباره پسری است که به جنگ اژدها می رود و نشان می دهد که چگونه شجاعت و سخت کوشی ما را به موفقیت می رساند.

بیشتر...
یادگیری زبان چطور خلاقیت شما را افزایش می‌دهد؟
   4     اردیبهشت

علاوه بر منافعی مانند پیدا کردن موقعیت های کاری بهتر، امکان تحصیل در دانشگاه های خارجی، تقویت حافظه، یادگیری یک زبان جدید می تواند به افزایش خلاقیت شما کمک کند.

بیشتر...
یادگیری رایگان زبان انگلیسی
   14     اردیبهشت

در این مقاله روش یادگیری طبیعی زبان همانگونه که کودک زبان مادری را می آموزد، مورد بحث قرار می گیرد. فرآیند یادگیری زبان توسط کودک با شنیدن آغاز می شود، در ادامه روش های رایگان یادگیری زبان انگلیسی با کمک اینترنت و با تکنولوژی های جدید را مورد بحث قرار می دهیم.

بیشتر...

پاسخ سوالات شما اینجاست!

عاشق ما شده ای ؟؟؟

شروع کنید (: